Зробити домашньою|Додати в обране
 
 
» » Міжнародний семінар

Міжнародний семінар

Автор: mirosha від 21 червня 2013
  • 100
Міжнародний семінар

                                                                       

З 19.06 по 20.06 на базі народного хореографічного ансамблю "Пролісок" відбувся Міжнародний семінар з українського танцю для хореографів з Канади. В програмі семінара були представлені три майстер-класи, які проводив заслужений працівник культури України, доцент Василь Босий.  Допомогу в проведенні майстер-класів надали студенти кафедри хореографічних дисциплін КДПУ ім.В.Винниченка Л.Таніна, О.Юрченко, О.Завадська, І.Назаренко, С.Береговець, К.Стеценко та інші.

Дуже вразив гостей своєю майстерністю, енергетикою, справжнім національним колоритом концерт ансамблю "Пролісок". Всі учасники колективу відтанцювали "по-справжньому, з душею", за що канадці аплодували їм стоячи. В концерті була представлена українська програма, яку старанно, "крок за кроком", відточував головний балетмейстер, народний артист України, професор Віктор Похиленко та інші педагоги ансамблю.

Протягом всього семінару організаційну функцію взяв на себе художній керівник ансамблю, народний артист України, професор Анатолій Коротков, який спланував не лише майстер-класи та концерт. Він втілив у життя "подорож у минуле" - екскурсію іноземців до музею-заповідника "Хутір Надія" та єдиного в світі музею хореографічного мистецтва, в якому присутні познайомилися зі справжньої легендою хореографії Кіровоградщини, народним артистом України, доцентом, колишнім керівником славнозвісного ансамблю "Ятрань" Анатолієм Кривохижею.

Всі гості були дуже вражені від побаченного та почутого. Вони пообіцяли нести ідеї та звичаї українського танцю на своїй батьківщині. За їхнім вислівом: "те, що викладається зараз у них в університетах за напрямом українського танцю - це лише половина!". Іншу половину вони будуть всебічно впроваджувати в свою культуру. 

 

Фотозвіт тут.

 

Відео концерту тут.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

залишити коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.