Зробити домашньою|Додати в обране
 
 
» » “Чеська казка“

“Чеська казка“

Автор: pecha від 9 жовтня 2010
  • 0
Коротков Анатолій ЄгоровичУчасть хореографічного ансамблю «Пролісок» у VΙΙΙ Міжнародному фестивалі-конкурсі дітей та молоді, який відбувся з 9 по 22 липня 2010р. на півдні Чехії під назвою «Чеська казка», принесла колективу чотири дипломи (зокрема у номінаціях «Народний танець» та «Стилізація народної хореографії»). Крім того, авторитетне журі відзначило спеціальним дипломом «За педагогічні досягнення» директора облкомплексу, професора, народного артиста України Анатолія Єгоровича Короткова та головного балетмейстера – постановника, професора, народного артиста України Віктора Федоровича Похиленка.
  
- Анатолію Єгоровичу, скажіть, будь ласка, які хореографічні ансамблі брали участь у фестивалі- конкурсі?
 
- У конкурсі брали участь представники багатьох країн: Росії, Молдови та ін.
 
- Якою була підготовка ваших конкурентів?
 
- Вони, звичайно, конкурентоспроможні, мають професійний рівень підготовки. Проте надбання хореографічного ансамблю «Пролісок» нічим не поступаються їм. Ми вже багато працюємо, чимало досягли і знаємо собі ціну.

- Які Ваші особисті враження від поїздки?
 
- Я побував разом із ансамблем «Пролі
сок» у багатьох країнах: США, Канаді, Італії, Португалії. Але мені завжди подобалась Італія. Вона вирізняється з-поміж інших красою, «м’якістю», співучістю. Саме тому мені дуже хотілося б, щоб діти все це побачили! Особисто мені поїздка сподобалась тим, що вона була короткою але переповнена емоціями і враженнями.
 
- А якими були враження «пролісківців»?
 
- Всі були просто у захваті! Особливо вражені тим, що за такий невеликий проміжок часу ми подолали величезну відстань у 6 тисяч кілометрів! Вони говорили, що все було схоже на дивовижну казку: ввечері були у Чехії, а наступного дня - вже купалися в Адріатичному морі на узбережжі міста Ріміні (Італія).
 
- Які плани ансамблю «Пролісок» на майбутнє?

- У цьому році ми відвідали Австрію. Мені дуже подобається Відень. Це місто вражаючої краси! Сподіваюся найближчим часом показати це місто учасникам хореографічного ансамблю «Пролісок».

Статтю підготувала Полякова Яна.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

залишити коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.